Profesjonalna firma sprzątająca - ECCOFRESH

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Gdańsk

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Gdańsk

Prawidłowo zarządzana wspólnota mieszkaniowa nie oszczędza na sprzątaniu. Zadanie to warto powierzyć profesjonalnej firmie, takiej jak działająca w Gdańsku Ecco Fresh. Zatrudniani przez nas specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że porządkowanie przestrzeni publicznych jest zadaniem wymagającym odpowiedniej organizacji czasu pracy, a także nieograniczonego dostępu do najwyższej jakości środków czyszczących oraz sprzętu.

Mamy świadomość tego, że kompleksowe sprzątanie terenów należących do wspólnot mieszkaniowych może być uciążliwych dla mieszkańców osiedli. Dlatego staramy się tak planować grafik naszych zadań, aby większość z nich była wykonywana w czasie, gdy lokatorzy przebywają w miejscu zatrudnienia lub szkole. Szczególną uwagę przykładamy do regularnego czyszczenia i dezynfekowania często dotykanych przez różne osoby powierzchni, np.:

  • klamek u drzwi,
  • ławek,
  • poręczy schodów,
  • parapetów.

Przy ich myciu wykorzystujemy skutecznie działające detergenty, które nie powodują podrażnień skóry ani zanieczyszczeń środowiska naturalnego. Środki te dodatkowo wydzielają przyjemny zapach. Dzięki temu dłuższe przebywanie na klatce schodowej lub na korytarzu bloku nie jest uciążliwe dla mieszkańców i odwiedzających ich gości.

Sprzątanie bloków, osiedli i wspólnot mieszkaniowych

Przy sprzątaniu wspólnot mieszkaniowych zwracamy uwagę zarówno na części wspólne wnętrz budynków, jak i na tereny zewnętrzne. Do naszych obowiązków należy:

  • zamiatanie osiedlowych chodników i dróg,
  • koszenie trawników i oczyszczanie ich z opadłych liści,
  • odśnieżanie w porze zimowej.

Bierzemy też na siebie odpowiedzialność za pielęgnowanie klombów kwiatowych i całej okolicznej roślinności.

Sprzątanie terenu należącego do wspólnoty mieszkaniowej wykonujemy na bieżąco. Żadnej pracy nie odkładamy na ostatnią chwilę. Dbamy o to, aby wszystkie kosze na śmieci były systematycznie opróżniane i zaopatrywane w nowe worki, jak również w opakowania na psie odchody.

Serdecznie zapraszamy administratorów osiedli i blokowisk w Gdańsku i okolicach do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu