Profesjonalna firma sprzątająca - ECCOFRESH

Sprzątanie poremontowe – Sprzątanie pobudowlane – Gdańsk

Sprzątanie po remoncie i pobudowlane Gdańsk

Finalizacja remontu nie kończy wszystkich prac z nim związanych. Zwykle po jego wykonaniu w modernizowanym budynku, a także w bezpośrednim otoczeniu nieruchomości pozostaje wiele gruzów, kurzu, pyłu i innych nieczystości, które wymagają bezwzględnego usunięcia. Właściciele i zarządcy budynków z reguły nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie ze sprzątaniem poremontowym i pobudowlanym. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy porządkowej Ecco Fresh z Gdańska.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dysponują bogatym doświadczeniem w dziedzinie przywracania budynków po remoncie do stanu używalności. Dodatkowo wyposażamy ich w odpowiedni, zaawansowany technologicznie sprzęt oraz najwyższej jakości środki czystości. Dzięki temu sprzątanie pobudowlane i poremontowe przebiega sprawnie.

Profesjonalne sprzątanie po remoncie

Nasz personel podejmuje się kompleksowego czyszczenia wszystkich zabrudzonych w trakcie prac budowlanych i modernizacyjnych nawierzchni i przedmiotów. Stosuje on przy tym najskuteczniejszą metodę porządkowania przestrzeni po remoncie, którą jest mycie wszystkich obiektów. W pierwszej kolejności zatem nasi pracownicy czyszczą najwyższe poziomy pomieszczenia, czyli sufity, lampy, ściany, meble i okna. Na samym końcu zamiatają podłogi oraz zmywają je. Wykorzystywane do sprzątania pobudowlanego i poremontowego sprzęty i narzędzia dostosowujemy do rodzaju czyszczonej powierzchni. Do usuwania gruzu używamy nowoczesnego odkurzacza przemysłowego; mniejsze odłamki oraz pył eliminujemy za pomocą szczotki zaopatrzonej jednocześnie we włosie i gąbkę. Ten praktyczny przyrząd zapobiega wzbijaniu się kurzu w powietrze. Nie poprzestajemy tylko na czyszczeniu wierzchnich warstw. Dokładnemu myciu poddajemy też wszystkie zakamarki i trudno dostępne miejsca. Dzięki temu masz pewność, że sprzątanie poremontowe i budowlane zostało wykonane z należytą starannością i dokładnością.

Mieszkasz w Gdańsku lub okolicach i jesteś zainteresowany usługą czyszczenia budynków po remoncie? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu