Profesjonalna firma sprzątająca - ECCOFRESH

Sprzątanie mieszkań Gdańsk

Dla wielu osób sprzątanie domów i mieszkań nie jest ulubioną formą spędzania wolnego czasu. W firmie Ecco Fresh doskonale to rozumiemy. Dlatego z myślą o właścicielach prywatnych lokali mieszkalnych przygotowaliśmy bogaty pakiet usług porządkowych. Ze względu na lokalizację przedsiębiorstwa jego oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Gdańska i okolicznych miejscowości. O czasie realizacji zadania oraz jego zakresie decyduje sam klient. Podejmujemy się sprzątania wszystkich pomieszczeń znajdujących się w domu bądź mieszkaniu. Zajmujemy się m.in:

  • zamiataniem podłóg,
  • myciem i odkurzaniem posadzek oraz wykładzin dywanowych,
  • usuwaniem kurzu i innych zabrudzeń z powierzchni mebli i sprzętów AGD/RTV,
  • regularną dezynfekcją kuchni, łazienek i toalet.

Dokładnie czyścimy blaty stołów kuchennych, a także znajdujące się w różnych pomieszczeniach umywalki i zlewy. Wychodzimy z założenia, że higiena to podstawa funkcjonowania każdego domu czy mieszkania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby lśniły one nieskazitelną czystością przez długi czas.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów

Zdajemy sobie sprawę, że klienci mają różne wymagania i oczekiwania względem nas. Mając to na uwadze, oferujemy im możliwość korzystania z usług firmy w takim zakresie oraz terminie, który najbardziej odpowiada ich indywidualnym potrzebom. W zależności od obustronnych ustaleń, sprzątanie całego domowego obejścia lub wybranych pomieszczeń personel zatrudniany przez serwis porządkowy Ecco Fresh z Gdańska wykonuje cyklicznie (np. raz lub dwa razy w tygodniu) albo sporadycznie w zależności od tego, czy zajdzie taka konieczność. Podejmujemy się kompleksowego porządkowania domów i mieszkań przed ważnymi wydarzeniami, np. świętami lub uroczystościami rodzinnymi, bierzemy też na siebie odpowiedzialność za ich dokładne wysprzątanie po zakończonej imprezie okolicznościowej. Przy realizacji usługi wykorzystujemy nowoczesny sprzęt czyszczący, a także skuteczne i ekologiczne detergenty. Dzięki temu masz pewność, że sprzątanie zostanie wykonane z należytą starannością i dokładnością.

Zapraszamy do kontaktu