Profesjonalna firma sprzątająca - ECCOFRESH

Sprzątanie biur i obiektów biurowych Gdańsk

Zatrudnianie sprzątaczki na etat to dla właścicieli firm dodatkowy koszt. Możesz go uniknąć, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisu sprzątającego Ecco Fresh z Gdańska. Działamy na pomorskim rynku usług porządkowych już od kilku lat. Zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowane osoby, które doskonale znają się na metodach sprzątania różnych powierzchni i wiedzą, którą z nich wykorzystać w danym przypadku. Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z poziomu realizowanych przez firmę usług. Dlatego w trakcie spełniania powierzonych zadań porządkowych stosujemy zaawansowany technologicznie sprzęt, a także skuteczne i w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego środki czyszczące. Nie musisz martwić się, że wykorzystanie nieodpowiednich detergentów czy urządzeń sprzątających spowoduje zniszczenie delikatnych powierzchni (np. monitorów komputerowych). Zatrudniany personel dysponuje bogatą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie czyszczenia różnorodnych przedmiotów. Dlatego może on bez trudu dobrać najbezpieczniejszą metodę usuwania zabrudzeń z ich wierzchniej warstwy.

W ramach wykonywanych prac podejmujemy się kompleksowego sprzątania:

  • biur,
  • biurowców,
  • firm,
  • obiektów biurowych.

Pracowników firmy cechuje rzetelne podejście oraz dokładność w realizacji zleceń. Dzięki nim masz gwarancję, że Twój gabinet i inne pomieszczenia znajdujące się w siedzibie instytucji będą zawsze lśnić czystością.

Sprzątanie powierzchni biurowych – Gdańsk

W natłoku rozmaitych spraw i obowiązków pracownicy przedsiębiorstw często nie mają czasu, aby wystarczająco zadbać o przestrzeń wokół siebie. W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą firmy Ecco Fresh z Gdańska. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dopasowując grafik prac porządkowych do ich indywidualnych potrzeb. Ty decydujesz, kiedy ma się odbywać sprzątanie firm, biurowców oraz obiektów biurowych. Pracujemy nie tylko w godzinach normalnego funkcjonowania biura, ale także wieczorami po zamknięciu budynku oraz w weekendy i święta. Pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Cena realizowanych przez nas usług zależy od rozmaitych czynników. Na jej wysokość wpływa przede wszystkim lokalizacja budynku, a także charakter sprzątanego miejsca (np. czy jest to siedziba firmy, czy też sklep albo przychodnia). Nie bez znaczenia jest również różnorodność stosowanego sprzętu i chemii gospodarczej. Na wartość należności wpływa ponadto wymagana przez zleceniodawców częstotliwość porządkowania biur, obiektów biurowych i biurowców, a także czas, kiedy zgodnie z zaleceniami klientów ma odbywać się sprzątanie. Przy ustalaniu ceny usługi bierzemy pod uwagę specyfikację zakresu pracy.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną firmę do sprzątania biura?

Wybór profesjonalnej firmy sprzątającej i nawiązanie z nią długofalowej współpracy jest dla każdego przedsiębiorcy trafioną inwestycją. Pracownicy serwisu porządkowego Ecco Fresh z Gdańska biorą na siebie odpowiedzialność za kompleksowe doprowadzanie do porządku przestrzeni publicznych. W zakresie naszych usług mieści się nie tylko szeroko rozumiane sprzątanie całych biurowców czy też obiektów biurowych. W ramach porządkowania biur zajmujemy się m.in.:

  • przecieraniem biurek,
  • myciem i odkurzaniem podłóg i wykładzin dywanowych,
  • usuwaniem kurzu z mebli i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu,
  • wyrzucaniem śmieci.

Przykładamy ogromną wagę do czystości firmowych aneksów kuchennych oraz toalet. Dlatego też na bieżąco czyścimy i dezynfekujemy usytuowane tam umywalki i zlewy, a także blaty stolików i fronty szafek. Systematycznie uzupełniamy zapasy środków higienicznych pozostających do dyspozycji pracowników danego biurowca czy też obiektu biurowego.

Nasi pracownicy dbają też o estetyczny wygląd terenów zielonych bezpośrednio przylegających do budynku użyteczności publicznej. Regularnie zamiatamy okoliczne chodniki i miejsca parkingowe, podejmujemy się również pielęgnacji trawników i ich regularnego koszenia.

Wybierz Ecco Fresh do sprzątania Twego biura

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś. Proponujemy Ci atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli zdecydujesz się na regularne korzystanie z usług firmy Ecco Fresh z Gdańska oferującej kompleksowe sprzątanie firm, biurowców, obiektów biurowych i biur, możesz liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty. Nie warto zmarnowanie takiej okazji.

Zapraszamy do kontaktu