Profesjonalna firma sprzątająca - ECCOFRESH

Mycie okien Gdańsk

Zadbane i czyste okna stanowią wizytówkę każdego obiektu budowlanego. W zakresie usług świadczonych przez firmę sprzątającą Ecco Fresh z Gdańska mieści się kompleksowe mycie oraz czyszczenie szyb i okiennych ram. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych. Wśród nich można wymienić:

  • sklepy,
  • szkoły,
  • urzędy,
  • biurowce,
  • salony samochodowe,
  • hotele,
  • zakłady usługowe,
  • lokale gastronomiczne.

Do usuwania widniejących na przeszkleniach zabrudzeń używamy wyłącznie bezpiecznych dla środowiska środków czystości. Podejmujemy się mycia i czyszczenia okien na niemal każdej wysokości. W przypadku budynków wielopiętrowych stosujemy specjalne podnośniki oraz wysięgniki teleskopowe.

Polerujemy szyby dokładnie i z najwyższą starannością. Usuwamy zabrudzenia nie tylko ze szklanych powierzchni, ale także z ram okiennych i parapetów. Ponadto przywracamy estetyczny wygląd markizom i roletom zewnętrznym. Zajmujemy się też doczyszczaniem okien po budowie lub remoncie domu. W ramach usługi skutecznie eliminujemy plamy oraz pozostałości po fugach, zaprawach gispowo-cementowych oraz farbach.

Profesjonalne mycie okien w domach, mieszkaniach i biurach

Wykwalifikowany i doświadczony personel firmy sprzątającej Ecco Fresh z Gdańska na zlecenie klientów prywatnych i firmowych wykonuje kompleksowe mycie różnego rodzaju szyb i przeszkleń. Oferujemy profesjonalne czyszczenie różnego typu szklanych powierzchni, takich jak: witryny sklepowe, przepierzenia elewacyjne oraz przezroczyste dachy, drzwi i loggia. Nie ma dla nas znaczenia, czy polerowane okna są wykonane z plastiku, drewna czy aluminium. Wszystkie czyścimy z najwyższą starannością i dokładnością.

Wyróżnia nas elastyczność i indywidualne podejście do klienta i jego problemów. Cenę usługi ustalamy indywidualnie z konsumentami, biorąc pod uwagę zakres prac do wykonania. Osoby prywatne i przedsiębiorstwa, które regularnie korzystają z fachowej pomocy przy myciu okien mogą liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty. Zachęcamy do nawiązania współpracy. Gwarantujemy, że nie pożałujesz swojej decyzji.

Zapraszamy do kontaktu